Kontakt

Mählers Smide AB
Västerås 105, 881 91 Sollefteå
arbetsställe Forsmo tfn: 0620–158 68
arbetsställe Näsåker tfn: 0622-100 58
E-post: mahlers@mahlerssmide.se
Organisationsnummer: 556121-2282


Jonas Mähler – Platschef och konstruktör tfn:070-555 96 42, e-post:jonas@mahlers-smide.se

Anders Solin – Produktionsansvarig montering lyftbordstillverkning, tfn:076-763 92 13, e-post: anders@mahlers-smide.se

Per Jonsson – Lageransvarig tfn:070-256 45 61, e-post: per@mahlerssmide.se

Micael Sundin – Verkstadsansvarig tfn:070-628 67 28, e-post: micaels@mahlers-smide.se

Lena Tenglund – Ekonomi, personal, e-post: lena@mahlers-smide.se

Per Erik Jacobsson – Support tfn:070-320 63 96, e-post: pererik@mahlers-smide.se

Mikael Björestam – Konstruktör tfn:070-508 27 59, e-post: mikaelb@mahlers-smide.se

Roger Höglin tfn:070-566 79 88, e-post: roger@mahlers-smide.se

Susanne Selin – Ekonomiassistent –  tfn: 0620- 224 12, e-post: susanne@mahlers-smide.se